חדשות ועדכונים

תושבים יקרים

ביום רביעי 9/8/23 תערך הפסקת מים בישוב שלומי באיזור תעשייה החדש כולל יערית ותחנת דלק  זמן הפסקה משוער 17:00 עד השעה 18:00  הפסקת המים מטעם חברת מקורות  אתכם הסליחה ותודה על הסובלנות 🙂 

מידע חשוב לציבור – לחץ כאן

נוסח מודעה
  1. בכוונת מעיינות זיו להתקשר עם חברת ברמד בהסכם מסגרת לתיקון מקטיני לחץ מתוצרת ברמד המותקנים בתאגיד, כספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות חובת המכרזים, התשנ"ג – 1993.
  2. מהות ההתקשרות: הסכם מסגרת לתיקון ושיפוץ מקטיני לחץ מתוצרת ברמד.
  3. תקופת ההתקשרות: עד סיום המסגרת הכספית (עד 150,000 ₪, או מוקדם יותר לבחירת התאגיד).
  4. בעל הסמכות המקצועית חיווה את דעתו לעניין ההתקשרות כי חברת ברמד הינה הספק היחיד המסוגל לבצע את נושא ההתקשרות.
  5. אדם הסבור כי קיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, רשאי לפנות ולהודיע על כך תוך 10 ימי עבודה מפרסום הודעה זו (עד יום 14/1/2021) לגב' אלונה ממעיינות זיו, תוך ציון תאריך פרסום הודעה זו, פרטי הספק המוצע, שם הפונה ודרכי התקשרות.

מבצע מחיקת ריבית לצרכני תאגיד מעיינות זיו – לחץ כאן

מבחר שירותים דיגיטלים היום במאסט –

החלפת משלמים , שירותים דיגיטלים –
תושבים יקרים, מהיום הכל יעיל פשוט יותר ! כל השירותים הדיגיטליים במקום אחד , אפליקציית – MAST. זימון תורים, הגשת טפסים, צפייה ומעקב על נתוני המים שלכם, ביצוע תשלום מקוון, רישום לשירות חשבונית במייל וכו'. בנוסף ניתן להירשם למערכת צפייה בצריכות המים היומיות שלך וקבלת התראות על צריכות חריגות ישירות למכשירכם הנייד, לקבלת פרטים נוספים ורישום לשירות לחצו על אייקון קריאת מד מים יומית באתר.
  לנוחיותכם ניתן להשתמש באפליקציית MAST :                                                             בברכה, אביטל בורשטיין מנכ"ל התאגיד

 

שלום רב, 

לרשותכם משרד הבריאות פיתח מערכת מקוונת חדשה "המים שלי",  להצגת איכות המים ברשת אספקת המים, וביציאה ממתקני ההתפלה והסינון הארציים.

הציבור ייהנה משקיפות בהצגת נתוני איכות המים באזור המגורים שלו (עפ"י תכנית דיגום המתייחסת לנקודות דיגום המייצגות את איכות המים המסופקים ​באזורים שונים בישוב).

   אנו מציעים להכניס קישור למערכת "המים שלי" באתרי האינטרנט שלכם  

https://www.health.gov.il/Subjects/Environmental_Health/drinking_water/Pages/MyWater.aspx

בהמשך לפרסומים קודמים וכן בהתאם לכללי המים סעיף 23 לכללי אמות המידה, חובה על כל צרכן לעדכן מספר נפשות ביחידת דיור בהתאם למידע הקיים ברשות מנהל האוכלוסין, על הצרכן לעדכן את מספר הנפשות הרשום בכל נכס. אי דיווח עדכני על מספר נפשות עלול לגרום לחיוב גבוה מזכאותכם. ברשותכם אמצעים לעדכון מספר הנפשות על גבי טופס הצהרה עם מסמכים נלווים באחת הדרכים הבאות: דרך אתר האינטרנט www.maayanot-ziv.com אפליקציית  mast!   http://onelink.to/7jk7j5 באמצעות ת.ד 70קניון כוכב הצפון מעלות תרשיחא או פקס 04-9576459 או בכתובת מייל maalotgviya@gmail.com שנה טובה ומתוקה 🙂 לרשותכם בכל עת תאגיד המים והביוב מעיינות זיו

מי השתייה של ישובי התאגיד "מעיינות זיו" ראויים לשתייה  ועברו את כל הבדיקות המחמירות של משרד הבריאות. לדוח של בדיקות מתכות ( נחושת , ברזל, ועופרת ) בכל יישובי התאגיד לשנת 2016  : לחץ כאן

זה פשוט משתלם בהוראת קבע לשלם!

תעריפי מים חדשים מרשות המים מתאריך 1/7/2015 – לחץ כאן תושבים יקרים, לתשומת ליבכם יש להרשם מחדש באתר לבדיקת צריכות מים (פרט לתושבי כפר ורדים)

יצאת לחו"ל או לחופשה?-את השיבר אל תשכח לסגור בבקשה !!!

מוקד טלפוני חדש של רשות המים בטלפון: 076-5300905

תאגיד מים וביוב מעיינות זיו מחייב את לקוחותיה בתעריפי מים כפי שנקבעים מעת לעת ע"י רשות המים .

מדריך לצרכן של רשות המים – לחץ כאן